ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΤΟΥ ΘΗΣΕΑ ΣΤΗΝ ΕΠΣΑ




                                                                 22/11/2010




















   Προς




   όλα τα Σωματεία του προγράμματος




   στις έδρες τους.
     Κύριε Πρόεδρε.
     Σας στέλνουμε το πρόγραμμα της 1ης-7ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Κατηγορίας ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ περιόδου
2010-2011, στο οποίο συμμετέχετε.








    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2010 - 2011
                                                  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
             
Ημέρα Ημερομηνία     Ώρα    Γήπεδο    Γηπεδούχο σωματείο   Φιλοξενούμενο σωματείο
1ⁿ Αγωνιστική
 








ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. - Δέν αγωνίζεται
Κυριακή 28-Νοε-10 10:30 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Ο.
Κυριακή 28-Νοε-10 10:30 ΘΗΣΕΑΣ 7Χ7
ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Κυριακή 28-Νοε-10 10:30 ΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ








2ⁿ Αγωνιστική


 






ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Δέν αγωνίζεται
Κυριακή 12-Δεκ-10 10:30 ΠΑΜΠΑΤΡΑΙΚΟΥ 7Χ7
ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Ο. - ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ
Κυριακή 12-Δεκ-10 11:30 ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ 7Χ7
ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. - ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
Κυριακή 12-Δεκ-10 10:00 ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ'92 7Χ7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ








3ⁿ Αγωνιστική


 






ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - Δέν αγωνίζεται
Κυριακή 9-Ιαν-11 10:30 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ
Κυριακή 9-Ιαν-11 10:00 ΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε.
Κυριακή 9-Ιαν-11 11:30 ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ'92 7Χ7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Ο.








4ⁿ Αγωνιστική


 






ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Ο. - Δέν αγωνίζεται
Κυριακή 23-Ιαν-11 11:30 ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ 7Χ7
ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Κυριακή 23-Ιαν-11 10:30 ΘΗΣΕΑΣ 7Χ7
ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ
Κυριακή 23-Ιαν-11 10:30 ΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ








5ⁿ Αγωνιστική


 






ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ - Δέν αγωνίζεται
Κυριακή 6-Φεβ-11 10:30 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ
Κυριακή 6-Φεβ-11 11:30 ΠΑΜΠΑΤΡΑΙΚΟΥ 7Χ7
ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Ο. - ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε.
Κυριακή 6-Φεβ-11 10:30 ΠΕΤΡΩΤΟΥ 7Χ7
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ








6ⁿ Αγωνιστική


 






ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ - Δέν αγωνίζεται
Κυριακή 20-Φεβ-11 10:30 ΘΗΣΕΑΣ 7Χ7
ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ - ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε.
Κυριακή 20-Φεβ-11 10:30 ΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Ο.
Κυριακή 20-Φεβ-11 10:30 ΠΕΤΡΩΤΟΥ 7Χ7
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ








7ⁿ Αγωνιστική


 






ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ - Δέν αγωνίζεται
Κυριακή 6-Μαρ-11 10:30 ΠΑΜΠΑΤΡΑΙΚΟΥ 7Χ7
ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Ο. - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Κυριακή 6-Μαρ-11 10:30 ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ 7Χ7
ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ
Κυριακή 6-Μαρ-11 10:30 ΘΗΣΕΑΣ 7Χ7
ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ



















        Με αθλητικούς χαιρετισμούς











Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
                    Ο Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ


























           ΚΟΖΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ